Průběžné info

8. září, 2020

Dvě třetiny letošního ročníku máme za sebou a jak tedy vypadá průběžné pořadí po 6. kolech?

🚒

V kategorii mladších žáků se na prvních dvou místech vůbec nic nezměnilo, vedoucí pozici s náskokem 10 bodů stále drží Soběsuky před Senetářovem. Ale změna je na bronzovém stupínku, kam se nám dostali mladší žáci z Domamyslic

💪

U starších máme na prvním místě stále nováčka ze Senetářova a také se jim podařilo zvýšit svůj náskok na pronásledovatele. Na druhém místě se ztrátou 15 bodů jsou Bílovice B a o další 4 body zpět na se drží Kobeřice.

👏

U dorostu se nám změnil vedoucí tým a tím je Senetářov, o bod zpět jsou Domamyslice a o další dva Kobeřice. Soběsuky se propadly na 4. místo, ale na Senetářov ztrácí pouze 5 bodů.

🔥

Do konce nám zbývají už jen tři kola a dle současného vývoje to bude ještě velmi napínavě. Máte už nějaký tip na vítěze? Případně nějakého Vašeho favorita? Více jasno bude už po tomto víkendu, kdy nás čeká 7. a 8. kolo v Krasicích a Kelčicích.

Taky na odkaze zde https://www.youtube.com/playlist?list=PL_GQLGpb6KKX9nEF8mE45JUxHBP_ftqjY&fbclid=IwAR0kDgmKVYOeChYvWxlFWsxqi_tBM6UoZXg1EYX_XJs5_CRd4tqmOx2m8To najdete videa Vašich útoků z nedělního závodu v Bílovicích