Míříme do finiše

16. září, 2020

Už jen necelé tři dny nás dělí od finálového kola letošního ročníku dětské ligy a jak to tedy před sobotou vypadá?

V kategorii mladších žáků už teď můžeme gratulovat družstvu Soběsuky A, kterým vítězství už nikdo nevezme a do svého domácího závodu mohou vstupovat s titulem Mistři ODL 2020. O druhé a třetí místo si to mezi sebou rozdá Senetářov, který má lepší výchozí pozici, a Domamyslice. V kategorii mladších máme tedy o medailistech rozhodnuto.

A jak to vypadá u žáků starších? Už jistými mistry pro rok 2020 se stal nováček ze Senetářova, takže i oni můžou do posledního závodu vstupovat naprosto v klidu. Na druhém místě jsou Kobeřice, které mají solidní náskok 14 bodů, ale ještě nic jisté nemají. K zisku třetího místa mají nejblíž Bílovice B, ale za určitých okolností se o bronzový stupínek můžou ucházet ještě další 4 týmy. Takže tady je stále o co hrát (nebo spíš běžet).

No a nejvíc dramatická situace je v kategorii dorostu, kde se nám pořadí mění po každém závodě. Před posledním kolem vede Senetářov s 82 body, pronásledován Kobeřicemi (78 bodů), Soběsukami (77 bodů), Domamyslicemi (70 bodů) a poslední slovo ještě určitě neřekli ani v Bousíně (68 bodů). Tak co myslíte? Ovládne Senetářov dvě ze tří kategorií a v té zbývající přidá stříbro? Nebo dojde k nějakému zvratu a všechno bude jinak? Jestli chcete vědět, jak to všechno dopadne, určitě dorazte v sobotu na hřiště do Soběsuk (pozvánku přidávám) a podpořte své favority. Vzhledem k tomu, že pro spoustu z nás jsou to poslední závody v tomto roce, tak Vám zaručujeme, že o top výkony nebude nouze. Těšíme se na Vás!